Açık Hava Reklamcılığı – İç Mekan

İç Mekan

Cut Out Uygulamalar

Görsel baskı uygulamaları için ideal ve uygun maliyetli bir malzemedir. Üzerine folyo uygulaması için oldukça idealdir. İç ve dış mekan; reklam, pano, afiş uygulamalarında sıkça kullanılır. Cut Out (Özel Kesimler) yapılarak geliştirilen ayaklı pano uygulamaları da son derece etkilidir.

Foreks Uygulamalar

Çeşitli plastik alaşımlardan oluşan farklı kalınlıklarda (1mm ile 20 mm) üretilen sert bir malzemedir. İç mekan ve dış mekanlarda kullanılabilir. Genelde kullanım alanları mağaza, sergi, toplantı ve tanıtım alanlarıdır.

Kanvas Tablo

Zaman geçirdiğiniz mekanları en beğendiğiniz kanvas tablolar ile dekore edin, size ve sevdiklerinize ömür boyu mutluluk versin.

Özel Tasarımlar

Müşteri isteği doğrultusunda uzman endüstriyel tasarımcılarımızın öze olarak hazırladığı hayal dünyanızın sınırlarını zorlayan malzemenin cinsini ve ebadını gözetmeksizin yapılan uygulamalardır.

Sahne Giydirmeleri

Kongreler, ürün lansmanları, kurumsal etkinlikler, marka etkinlikleri, bayi toplantıları gibi organizasyonlarda sahne ve fuaye alanlarında firmayı tanıtan reklam uygulamalarıdır.

Vitrin Giydirme

Bu uygulamada kullanılan malzeme kanallı yüzeyler için üretilmiş olan, özel cast folyodur. İstenilen renklerde özel üretim folyoları kullanılarak yapılabildiği gibi yine aynı tip folyo üzerine görselin baskısı yapılarak uygulanabilir. Markanızın en etkili reklam yöntemlerindendir.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

©[2019] mottoajans.com created by myminiworks

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?