Display Ürünler

Alümiyum Çerçeveleri

Müşterilerinizi bilgilendirmek veya yönlendirmek amacıyla kullanılmaktadır. Standart olarak gümüş eloksallıdır. İsteğe bağlı olarak ral renklerin de üretilebilir. Gönye ve rondo kesim olmak üzere 2 çeşit kesimden oluşmaktadır. Standart ebat ve özel ölçülerde üretim yapılmaktadır. Yatay ve dikey kullanılabilmektedir.

Ayaklı Poster Panoları

Ayaklı poster panoları kongre, konferans, toplantı, sergi gibi organizasyonlarda kullanılmaktadır. Reklamınızı kolay ve rahat yapabileceğiniz ürün teşhir ve sergileme standlarıdır. İhtiyaca uygun olarak tek veya çift taraflı üretilebilir. Firmanıza özel ölçülerde ve renkler de üretim yapılabilmektedir.

Broşürlük

Şeffaf pleksiden üretilen masaüstü broşürlükleri bilgilendirme ve ekonomik ürünlerdir. Broşür, katalog ve el ilanlaı gibi tanıtım ürünlerinizi sergilemenin en kolay yoludur. Çok yaygın olarak kafe, restaurant, pastane , lokanta gibi işletmelerde masa üzerinde menü sergileme veya fiyat sergileme için kullanılır. Herhangi bir ürün satış mağazasında, alışveriş özelliklerini açıklayan bir metin ile ürünün yanında sergilenmektedir. Firmaların isteği doğrultusunda standart ebatlar yanında özel ölçülerde de üretim yapılabilmektedir.

Kaldırım Panoları

Mağaza, cafe veya restaurantların önünde menü, poster gibi görsellerinizi sergileyebileceğiniz pratik, dayanıklı ve etkileyici bir üründür.

Lightbox

Görseller led paneller yardımıyla arkadan aydınlatarak, görseli kolay değişim yapılan ışıklı ürünlerdir. Özel lazerleme yöntemi ile homojen bir ışık dağılımı sağlamaktadır. Tek ve çift taraflı modelleri vardır. Standart ebatlar dışında özel ölçülerde yapılmaktadır. Ral renklerinde üretimimiz mevcuttur. Çalışma voltajı 12 VCD adaptör ile sağlamaktadır.

Menü Panoları

Menü panoları mesajınızı vermenin en kolay yollarından biridir. Ürünlerinizi veya ürün standlarınızın yanında, yönlendirme olarak; marketlerde, restaurantlarda, cafe ve barlarda çok rahat ve ışık bir şekilde kullanılabilir. Farklı ebatlardaki posterlerinizi yatay ve dikey oarak sergileyebilir ya da raf takabilir. Dekoratif ayağı ile şık bir görünüm sunar. Standart ebatlarda ve özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

Örümcek Stand

Geniş uygulama alanı sayesinde, tanıtımlar için etkileyici bir görsellik sunar. Örümcek stant; fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde, firma içi ve dışı tanıtımlarda hem şık hem pratik çözümler sunar.

Roll Up Banner

Alüminyumdan üretilmiş oldukça hafif olan ürün, her yere kolayca taşınabilmesinden dolayı tercih edilmektedir. Otomatik mekanizması sayesinde, baskıyı içerisinde sarar ve kolay kurulum imkanı sağlar.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

©[2019] mottoajans.com created by myminiworks

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?