Tabela

Kompozit Oyma

Kompozit malzemelerin istenilen kısımlarının CNC Router’da kesilerek boşaltılmasından sonra, iç kısmına istenilen renkte pleksi konularak, estetik görünümler kazandırılır. Led ve floresan düzenekleriyle, zeminin içten ışıklandırılması ve gofraj gibi kaplama malzemeleriyle arkasının kapatılmasından dolayı, uzun ömürlü bir tabela türüdür.

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabelalar; çok çeşitli malzemelerden üretilen, firmaların isim ve logolarını Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarda kesilerek harf şeklinde getirilen uygulamalardır. İç ve dış mekanlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Bu tür çalışmalar zarif ve ilgi çekici oldukları için özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı ortamlarda daha çok tercih edilmektedir.

Özel Uygulamalar

Sizleri kaliteye en hızlı götürecek tabela reklam firmamıza hoşgeldiniz. Hızlı projelendirme ile sizlere hizmet vermeyi seviyoruz. Size Özel Tasarımlar ile markanızı profesyonelleştirelim.

Totem ve Pilon Tabela

Şehirler arası yollarda, uzun mesafeden görülmesi istenen açık alanlarda kullanılan tabela türüdür. Totem tabelalar uzun bir direk üzerine kurulmuş olan, çok büyük ölçülerde tabelardır. Özellikle ışıklı olarak uygulama yapılmaktadır.

Vinil Germe Tabela

Vinil Germe Işıklı Tabela, gece veya gündüz fark etmeden iş yerinizin varlığını 24 saat akılda kalmasını sağlayan tabela türüdür. Tabelanın ışıklı olması daha çok göze çarpmasını ve iş yerinizinin bulunduğu konumun, müşterilerin aklında kalıcı olmasını sağlar. Vinil Germe Işıksız Tabela ise LED ışıklar olmadığı için Vinil Germe Işıklı Tabelaya göre biraz daha ucuz maliyetli ve gündüz için okunur bir yapıya sahiptir. Gece karanlık çöktüğünde tabela görünürlüğü azalacaktır.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

©[2019] mottoajans.com created by myminiworks

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?