Bayrak

Gönder Bayrağı

Firmaların müşterilerine karşı kurumsal özelliklerini yansıtan dış mekan tanıtım ve bilinirliğinizi arttıran bayrak türüdür. Türk bayrağının yanında kullanılır ve direğin uzunluğuna göre değişik ebatlarda üretilmektedir.

Kırlangıç Bayrakları

Konferans, kongre, seminer, fuar, toplantı ve açılış gibi organizasyonlarda kullanılan tanıtım potansiyeli yüksel olan bir bayrak türüdür. Bu bayraklar genellikle şirket ya da gruba ait logoyu veya yazıyı içerir. Uzunlamasına asılan kırlangıç bayraklardır.

 

 

Masa Bayrakları

Masa bayrakları genellikle toplantı ve organizasyonlarda şirket ve ürün tanıtımı için kullanılan bayrak türüdür. Saten kristal kumaşa çift taraflı baskı yapılır, kenarları sıcak kesim ve dikiş uçkurluk eklenmesinden sonra hazır hale gelir. Paslanmaz metal ayaklar tekli çiftli üçlü dörtlü vb. şekilde üretimi yapılabilmektedir.

Yelken Bayrakları

Gözenekli avrupa kumaştan imal edilmektedir. Avrupa raşel kumaş geçirgen ve esnek yapısıyla yelken bayrağın dış mekanlarda uzun süreli kalmasını sağlar. Yelken bayrak rüzgar geçirgenliği sayesinde sürekli hareket halinde olduğundan dolayı oldukça dikkat çekicidir. Kumaşın hafif ve geçirgen oluşu kumaşın yıpranmamasını sağlar. Yelken bayrakları son yıllarda ükemizde olduğu kadar dünyada da en sık kullanılan aracı olmuştur.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

©[2019] mottoajans.com created by myminiworks

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?