Açık Hava Reklamcılığı – Dış Mekan

Dış Mekan

Araç Giydirme

Kampanya, sezon ürünleri, indirimli ürünler, özel günler vb. yenilikleri daha etkin sergilemek için vitrin görselliği ve reklamları çok önem taşır. Bu nedenle müşterilerin isteği doğrultusunda gerekli alanlara yapılan uygulamalardır.

Billboard

Şehrin bilinen en yaygın reklam ünitesidir. 115 gr. Blueback su bazlı kağıda baskı yapılmaktadır. Mecralara göre tek veya 4 parçadan oluşmaktadır. Alternatif olarak vinil baskılar da kullanılmaktadır.

Billboard Plus

İleri teknoloji ürünü billboard plus, hareketli ve içten aydınlatma özelliğine sahip bir reklam ünitesidir. 120 gr. yırtılmaz Fibermark kağıda baskı yapılmaktadır.

Folyo Cephe Giydirme

Folyo malzeme günümüzde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılan, arkası yapışkanlı bir baskı malzemesidir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Cam, levha, dekota, fotoblok, sunta vb. zeminler üzerine yapıştırılarak uygulanabilmektedir.

İş Güvenliği

İş güvenliği levhaları; işyeri tehlikeleri için çalışanları uyarmak ve yaralanmaları önlemek için güvenlik önlemleri üzerine çalışanlara talimat, uyarı, ikaz ve tehlike boyutunu bildiren levhalardır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda gerekli keşifler yapılarak uzman ekibimiz ile üretim yapılabilmektedir.

Megalight

Trafik içindeki yüksek konum ve hareket özelliği olan, etkili reklam aracıdır. 120 gr. yırtılmaz Fibermark kağıda baskı Trafik içindeki yüksek konum ve hareket yapılmaktadır.

Mesh Cephe Giydirme

Tek taraflı görüntü imkânı sağlayan bir baskı yöntemidir. Bina, duvar vb. yapıların cepheleri bu yöntem ile giydirilmektedir. Delikli yapısı sayesinde rüzgardan etkilenmeden düzgün bir şekilde durabilmektedir. Mesh baskılar cephelerde daha güvenli bir reklam aracıdır.

One Way Vision Cephe Giydirme

One Way Vision (Delikli Folyo) cam grafiği olarakta bilinmektedir. Tek taraflı görünüm sağlayan baskı yöntemidir. Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen reklam aracıdır.

Parapet Cephe Giydirme

İnşaatların kenarlarında bulunan tabela türlerindendir. Parapet tabelalarda amaç bina restorasyonunda ya da inşaatlardaki kötü görüntüyü kamufle etmek ve reklam faaliyetlerini gerçekleştirmektir.

Raket (CLP)

Yayalar, araç sürücüleri ve özellikle toplu taşıma kullanan hedef kitleye, uzun süreli mesaj verme imkanı sunan, etkili reklam ünitesidir. 135 gr. ışık geçirgen kuşe kağıda baskı yapılmaktadır.

UV Baskı

UV baskı diğer baskı türlerinden çok daha kaliteli ve uzun ömürlüdür. Sudan etkilenmez, 10 cm kalınlığa kadar hemen her türlü malzemenin üzerine direk direk baskı yapılmaktadır. Büyük ebatlarda fotoğraf kalitesinde, son derece canlı baskı alınır. UV (Ultraviyole) baskı güneş ışıklarına dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. UV baskıda boyanın kuruma süresi oldukça hızlıdır.

Vinil Cephe Giydirme

Genellikle etkinlik, organizasyonlar ve duyurular tercih edilen yöntemlerden biridir. Vinil baskılar genellikle, penceresiz cephelerde profiller üzerine için tercih edilen vinil baskılar, afiş alanında en çok gerdirme yapılarak uygulanmaktadır.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

©[2019] mottoajans.com created by myminiworks

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?